Pytania o pobyt

Dom opieki dla osób starszych: pytania i odpowiedzi o pobyt w ośrodku


Kiedy mogę odwiedzić bliską osobę?


Kiedy tylko tego Państwo zapragną, najlepiej jak najczęściej odwiedzać bliskich.
Na odwiedziny zapraszamy codziennie. Do Państwa dyspozycji będzie duża sala kominkowa, jadalnia, ogród w którym warto spędzać słoneczne dni, pobliski las w którym mamy dwa dorosłe konie :).


Kto może znaleźć opiekę w Ośrodku Jodłowa Dolina?


W zasadzie każda osoba, która jej potrzebuje.

Zapraszamy do skorzystania z pobytu w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym dla osób starszych i osób z chorobą Alzheimera w Jodłowie koło Międzylesia, osób w każdym wieku i w każdej sytuacji zdrowotnej. Nasz dom seniora otwarty jest dla każdego.

Zapewniamy w pełni profesjonalną opiekę pielęgniarską, regularne wizyty lekarza internisty oraz rehabilitację ruchową indywidualnie dostosowaną do Państwa potrzeb.

Ośrodek przeszedł modernizację i został wyposażony w nową windę by jak najbardziej udogodnić życie naszym podopiecznym.


Czy Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny dla osób starszych i osób z chorobą Alzheimera to dobra decyzja?


Zastanawiają się Państwo, czy dom opieki dla osób starszych tego typu to dobra decyzja? Zwykle jest to trudna decyzja, innym razem jedyna, ale najczęściej bardzo dobra!

Niełatwo rozstać się z bliskimi, którzy mają zamieszkać w tego typu Ośrodku jak nasz. Jednak gdy starsza osoba traci pełną sprawność ruchową lub nie chcą spędzać dni w samotności, podczas gdy w dzisiejszych czasach młodsi członkowie rodziny w pełni poświęcają się pracy, dobrze przemyśleć każde z możliwych rozwiązań. Czasami jednak jedynym jest pobyt w domu spokojnej starości.

Prywatne domy opieki w Polsce oferują obecnie pełen zakres profesjonalnej opieki oraz zajęć, dzięki którym bliska nam osoba będzie mogła aktywniej i radośniej spędzać każdy dzień. Domy opieki lub Ośrodki takie jak nasz to szansa na nawiązanie nowych znajomości, miejsce wymiany życiowych doświadczeń oraz sposób na wygodne życie pod troskliwym okiem wykwalifikowanej, w pełni profesjonalnie traktującej swoją pracę kadry opiekuńczej.

Wciąż mogą Państwo spotykać się w rodzinnym gronie, ciągle mieć ze sobą stały kontakt, a przy tym mieć pewność, że zrobili Państwo wszystko co było możliwe by zapewnić najbliższym najlepsze warunki z możliwych.

Zapraszamy wszystkich z województwa Dolnośląskiego oraz całej Polski.