Dom spokojnej starości

Dom spokojnej starości – oferta pobytu


Dom spokojnej starości “Jodłowa Dolina” powstał z myślą o pacjentach, którzy wymagają całodobowej opieki medycznej, są przewlekle chorzy, ograniczeni ruchowo, z demencją starczą i potrzebują stałego nadzoru. Jesteśmy przekonani, iż nasz dom spokojnej starości to idealne miejsce, w którym zapewniamy wszystko, czego potrzeba Państwa bliskim.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pobytu w naszym ośrodku. Dom spokojnej starości “Jodłowa Dolina” to miejsce przyjazne osobom starszym i schorowanym. Zlokalizowane w malowniczej okolicy, otoczone ciszą oraz piękną przyrodą, będzie

Dom spokojnej starości “Jodłowa Dolina” – co nas wyróżnia?

ośrodek dla osób z alzheimerem

 

Aby w naszym Ośrodku (domu spokojnej starości) podopieczni czuli się komfortowo i bezpiecznie, kadrę stanowią nieprzypadkowi ludzie: wykwalifikowane pielęgniarki, lekarze, rehabilitanci, psychologowie, opiekunki. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie podejście do podopiecznych. Dokładamy wszelkich starań, by czuli się oni w “Jodłowej Dolinie” jak w domu. Sprzyja temu aura panująca w okolicy. Ośrodek mieści się w samym sercu Ziemi Kłodzkiej, w niedalekiej odległości malowniczych Gór Stołowych. Da się tu wyczuć niezwykły klimat, daleki od wielkomiejskiego gwaru oraz szumu. Dom spokojnej starości “Jodłowa Dolina” oferuje więc pełen spokój, bezpieczeństwo oraz komfort.

Dom spokojnej starości – na co mogą liczyć nasi podopieczni?

W naszym domu spokojnej starości gwarantujemy podopiecznym domową atmosferę, pomoc w codziennych czynnościach, zajęcia terapii manualnej, pomoc w załatwianiu spraw osobistych, codzienną prasę, aktywne spędzanie wolnego czasu. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz zajęcia rehabilitacyjne. W ośrodku wizyta lekarska odbywa się dwa razy w tygodniu. Dbamy o zdrowie naszych mieszkańców, ich ogólne samopoczucie, komfort oraz bezpieczeństwo.

 

 

 

 

Dom spokojnej starości – skontaktuj się z nami!

Jeśli uważasz, że dom spokojnej starości to odpowiednie miejsce dla kogoś z Twoich bliskich, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię kwestię oraz pytania.

Dane kontaktowe:
Ośrodek Opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera
Jodłów 6-7,  57-530 Międzylesie
Telefon: 74 813 68 74
Telefon komórkowy: 504 177 786
E-mail: biuro @ jodlowadolina.pl

Zapraszamy również do działu KONTAKT