Dom Opieki w Jodłowie

Jodlowa Dolina to opieka całodobowa, długoterminowa nad osobami starszymi i samotnymi.

Bezpieczeństwo i komfort ponad wszystko!

Jodłowa Dolina

Jodłowa Dolina to synonim całodobowej opieki, nastawionej na długofalowe relacje z pensjonariuszami. Nasz ośrodek opieki nad seniorem został zaprojektowany od podstaw z myślą o osobach starszych i ich poczuciu bezpieczeństwa oraz ciepła. Przemyślana i dostosowana strona architektoniczna zapewnia łatwe poruszanie się wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. Wszelkie możliwe bariery techniczne zostały wyeliminowanie na samym początku.

Znamy rynek i znamy oczekiwania naszych podopiecznych. Wychodząc na przeciw wszelkim możliwym potrzebom oferujemy seniorom pobyty długoterminowe. Każdy pokój jest komfortowy, urządzony i dostosowany z myślą o osobach w podeszłym wieku z różnymi schorzeniami. Zajmujemy się osobami niepełnosprawnymi oraz przewlekle chorymi. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, lekarze, terapeuci oraz pielęgniarki.

Wybierając dom opieki seniora Jodłowa Dolina, mają Państwo pewność, że będzie to współpraca bezproblemowa i pozbawiona stresu oraz nastawiona na dobro i wygodę gościa. Oferujemy godne warunki do życia, odpowiedni poziom opieki oraz gwarancję bezpiecznego zamieszkania.

Pokoje:

  • 2-osobowe, 3400 PLN

  • 3-osobowe, 3400 PLN

  • 4-osobowe, 3400 PLN

Pobyt w Jodłowej Dolinie

Dużą wartością dodaną do pobytu w naszych domach opieki nad osobami starszymi są zajęcia kulturalne, oświatowe, rekreacyjne oraz rozrywkowe. Umożliwia to pensjonariuszom poszerzanie kontaktów z innymi, stymulację oraz integrację społeczną. Kładziemy nacisk na rozwój pasji oraz zainteresowań każdego z osobna. Cieszy nasz fakt, że nasi goście często odkrywają nieoszlifowane talenty bądź nie odkryte dotąd pasje, na które wcześniej nie było czasu, możliwości lub odwagi.

Wszelkie aktywności realizowane są według ściśle rozpisanego harmonogramu. Bogaty program szczegółowo zaplanowany pod animację oraz rekreację realizujemy w dostosowanych pod te cele: świetlicach, pokojach dziennych, pomieszczeniach terapeutycznych, gabinetach. Część restauracyjna, strefy ogrodowe oraz piękne aleje spacerowe to dodatkowe atuty naszych placówek. Wszelkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Nasi goście mogą liczyć na:

Warunki zamieszkania:

Świadczenia medyczne:

Udogodnienia:

Co nas wyróżnia?

Zapewniamy bezpieczne środowisko oraz kompleksową opiekę, opartą na indywidualnym podejściu.

Rodzinna atmosfera

Zapewniamy poczucie ciepła i miłości, tak by nasi podopieczni czuli się jak w rodzinnym domu.

Komfortowe pokoje

Przestronne pokoje dostosowane do potrzeb seniorów. Stałe utrzymanie czystości w pokojach.

Całodobowe wyżywienie

5 posiłków dziennie. Menu oparte o indywidualne zalecenia dietetyczne.

Opieka lekarska i pielęgniarska

Konsultacje z lekarzami i specjalistami z różnych dziedzin medycyny na życzenie pensjonariusza.

Terapia zajęciowa

Muzykoterapia, arteterapia, kulturoterapia, biblioterapia, treningi pamięci, gry oraz zabawy.

Bezpieczeństwo

System alarmowo-przywoławczy (SOS) w każdym pokoju przy łóżku oraz w łazience.