Miejsce przyjazne dla wszystkich

Stworzyliśmy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły po to, aby każdy odnalazł tu swoje własne, przytulne miejsce, jak w rodzinnym domu. 

o nas

Poznajmy się bliżej

Od 2014 roku prowadzimy specjalistyczne placówki profesjonalnej opieki nad osobami starszymi, schorowanymi oraz przewlekle chorymi na Dolnym Śląsku. Naszym nadrzędnym celem, który towarzyszy nam podczas codziennej misji niesienia pomocy pensjonariuszom jest stworzenie dla każdego z nich takich warunków, które nie odbiegają od tych domowych. Atmosfera oraz lokalizacja naszych domów opieki dają pełne poczucie bezpieczeństwa, ciepła i miłości, tak by nasi podopieczni czuli się jak w rodzinnym domu.

Zawsze korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych! Nasz nowoczesny dom opieki nad osobami starszymi jest zlokalizowany na terenie Dolnego Śląska. Oferujemy miejsca dla blisko 80 pensjonariuszy. Specjalistyczna kadra to ponad 46 osób (lekarze, pielęgniarki, terapeuci, opiekunki, personel pomocniczy oraz administracyjny).  

Jodłowa Dolina to kompleksowy ośrodek opiekuńczy dla osób starszych i osób z chorobami neurodegeneracyjnymi (Alzheimer, Parkinson), które w wyniku naturalnego procesu starzenia się mogą pojawiać się z wiekiem. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego z pensjonariuszy  oraz podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają nam zadbać w najlepszy aktualnie sposób o seniora.

Doświadczenie i rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić naszym podopiecznym godne warunki bytowe.

Nasze usługi opieki skupione są wokół seniora.

Naszymi podopiecznymi, głównie są osoby starsze, które do domu opieki trafiły ze względu na dokuczającą im samotność lub z powodu postępujących chorób:

Co nas wyróżnia?

Zapewniamy bezpieczne środowisko oraz kompleksową opiekę, opartą na indywidualnym podejściu.

Rodzinna atmosfera

Zapewniamy poczucie ciepła i miłości, tak by nasi podopieczni czuli się jak w rodzinnym domu.

Komfortowe pokoje

Przestronne pokoje dostosowane do potrzeb seniorów. Stałe utrzymanie czystości w pokojach.

Całodobowe wyżywienie

5 posiłków dziennie. Menu oparte o indywidualne zalecenia dietetyczne.

Opieka lekarska i pielęgniarska

Konsultacje z lekarzami i specjalistami z różnych dziedzin medycyny na życzenie pensjonariusza.

Terapia zajęciowa

Muzykoterapia, arteterapia, kulturoterapia, biblioterapia, treningi pamięci, gry oraz zabawy.

Bezpieczeństwo

System alarmowo-przywoławczy (SOS) w każdym pokoju przy łóżku oraz w łazience.