Opieka całodobowa dla osób starszych

Zaufaj nam tak jak zrobiło to wiele innych osób!
miejsce przyjazne dla wszystkich

Całodobowa pomoc dla osób starszych

Od początku prowadzenia działalności mamy pełną świadomość, że pensjonariuszami naszych domów opieki są osoby potrzebujące szczególnego wsparcia, aby codziennie funkcjonowanie przebiegało bez zbędnych zakłóceń. Od zawsze zapewniamy kompleksową opiekę, bezpieczne otoczenie oraz indywidualne podejście.

Placówka zapewnia opiekę długo i krótkoterminową. Dla każdego seniora przygotowujemy indywidualny program opieki, terapii zajęciowej. W trosce o naszych podopiecznych staramy się brać pod uwagę Ich indywidualne potrzeby. Czuwa nad tym zespół specjalistów składających się z lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek, opiekunek, terapeutów zajęciowych. Dla pensjonariuszy stworzyliśmy przestrzeń, w której poczują się bezpiecznie, mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także mają możliwość dzielić się zarówno swoją wiedzą, jak i doświadczeniem.

Jodłowa Dolina zapewnia opiekę długo jak i krótkoterminową. Każdy traktowany jest u nas indywidualnie, a bogate doświadczenie pomaga nam przygotować ofertę opieki i terapii zajęciowej skrojoną na miarę potrzeb każdego seniora. W trosce o naszych podopiecznych bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego z osobna.

Długoterminowym celem i sztandarowym priorytetem domów opieki, Jodłowa Dolina jest profesjonalna, pełna empatii opieka w każdym segmencie codziennego życia naszych gości. Wiemy, że często starsze osoby mające za sobą karierę zawodową, odchowanie rodziny i spełnienie części swoich marzeń, zaczynają czuć się niepotrzebne i odtrącone od społeczeństwa.

Dbamy o to, aby każdy mieszkaniec cieszył się dobrym samopoczuciem, zdrowiem, przyjazną i domową atmosferą. Kładziemy nacisk, aby każdy odnalazł u nas swoje ulubione miejsce, czuł się kochany, otoczony opieką i zainteresowaniem. Stały kontakt z rodziną i bliskimi to dla nas również obowiązek.

Co nas wyróżnia?

Zapewniamy bezpieczne środowisko oraz kompleksową opiekę, opartą na indywidualnym podejściu.

Rodzinna atmosfera

Zapewniamy poczucie ciepła i miłości, tak by nasi podopieczni czuli się jak w rodzinnym domu.

Komfortowe pokoje

Przestronne pokoje dostosowane do potrzeb seniorów. Stałe utrzymanie czystości w pokojach.

Całodobowe wyżywienie

5 posiłków dziennie. Menu oparte o indywidualne zalecenia dietetyczne.

Opieka lekarska i pielęgniarska

Konsultacje z lekarzami i specjalistami z różnych dziedzin medycyny na życzenie pensjonariusza.

Terapia zajęciowa

Muzykoterapia, arteterapia, kulturoterapia, biblioterapia, treningi pamięci, gry oraz zabawy.

Bezpieczeństwo

System alarmowo-przywoławczy (SOS) w każdym pokoju przy łóżku oraz w łazience.