Transport medyczny

Transport medyczny i sanitarny – Oferta “Jodłowej Doliny”


Oferujemy całodobowy transport medyczny na terenie Polski oraz Dolnego Śląska (m.in, Kłodzko, Nowa Ruda, Bystrzyca Kłodzka, Wałbrzych, Wrocław) umożliwiający wygodny i bezpieczny transport osób czasowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucji. Posiadamy nowoczesną i komfortową karetkę marki Renault Trafic, wyposażoną w nosze transportowe, krzesełko kardiologiczne, butle z tlenem, niezbędny sprzęt medyczny oraz ogrzewanie postojowe Webasto. Nasza karetka spełnia wszelkie kryteria związane z transportem osób chorych. Podczas każdego transportu medycznego i sanitarnego gwarantujemy fachową opiekę specjalistycznego zespołu ratowników medycznych. Przewóz chorego obejmuję pełną i profesjonalną obsługę, opiekę oraz pomoc.

Transport medyczny Dolny Śląsk. Pacjenta przewieziemy:

  • między poszczególnymi jednostkami medycznymi,
  • do miejsca zamieszkania pacjenta,
  • do ośrodków pomocy społecznej, ośrodków opieki długoterminowej,
  • na dializy lub w celu wykonania badań,
  • do sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych.

Transport medyczny i sanitarny. Profesjonalny przewóz nowoczesną karetką

Swoje usługi świadczmy na terenie Powiatu Kłodzkiego, Wałbrzyskiego oraz całej Polski jak również poza granicami kraju. Koszt transportu medycznego lub sanitarnego ustalany jest indywidualnie z rodziną pacjenta.

Kontakt telefoniczny w sprawie transportu medycznego:  (74) 813 68 74

Transport medyczny w “Jodłowej Dolinie”. Co nas wyróżnia?

“Jodłowa Dolina” jest prywatną firmą medyczną wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych. Naszymi profilami działalności są między innymi usługi związane ze specjalistyczną opieką nad osobami starszymi i osobami z demencją starczą w dwóch Ośrodkach zlokalizowanych na Dolnym Śląsku, a także usługi z zakresu transportu medycznego. Czuwamy również nad bezpieczeństwem w trakcie zabezpieczeń imprez masowych, sportowych czy kulturalnych na rzecz prywatnych osób, firm czy instytucji.
Podstawowym i zarazem najsilniejszym fundamentem firmy są jej pracownicy , którzy w połączeniu ze sprawdzoną marką pojazdu takimi jak Renault, oraz wysokiej klasy sprzętem medycznym marek PRIMEDIC, BOXMET, HEINE, ZOLL czyni firmę “Jodłowa Dolina” w pełni profesjonalnym partnerem na rynku dolnośląskim i krajowym.

Pracownikami firmy, są miedzy innymi Opiekunowie medyczni, Fizjoterapeuci, Rehabilitanci, Pielęgniarki, Ratownicy Medyczni, Ratownicy z ukończonymi kursami KPP, Lekarze, Psychiatrzy.

“Jodłowa Dolina” – świadczy usługi na rzecz Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych, Prywatnych Domów Opieki, Fundacji oraz Stowarzyszeń, Ośrodków Badawczych, Klinik Medycznych, Prywatnych Gabinetów Rehabilitacyjnych w całym kraju i za granicą, ale przede wszystkim dla osób prywatnych, które oczekują wysokiej jakości wykonania usługi w konkurencyjnej cenie. Posiadamy również bogate doświadczenie w planowaniu i transporcie chorych na trasach międzynarodowych.
Gwarantujemy najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili dowozu pacjenta do domu bądź wskazanego Ośrodka Badawczego. Gwarantujemy nowoczesny i komfortowy transport medyczny na miarę XXI wieku.

Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej, oraz leczniczej. Nasze pojazdy posiadają zezwolenie na uprzywilejowanie w ruchu drogowym. Decydując się na transport medyczny w “Jodłowej Dolinie”, możesz być pewien, że przewóz chorego odbędzie się w profesjonalny sposób, a sam pacjent będzie pod odpowiednią opieką.

Spełniamy wszelkie normy i standardy niezbędne do świadczenia usług medycznych oraz transportowych. Najważniejsze założenia funkcjonowania naszej firmy to kompleksowość i jakość świadczonych usług. Zadowolenie Klienta to najważniejsze zadanie naszej firmy. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki dalszego rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.

Nasza Firma zawsze wybierając trasę przejazdu bierze pod uwagę czynniki takie jak : możliwie szybki czas dotarcia w miejsce wskazane przez Klienta, dbając o najwyższy komfort, planując transport uwzględniamy m.in. natężenie ruchu, przepustowość na danej trasie w godzinach szczytu, stan nawierzchni, starami się wozić Pacjentów, głównymi drogami, co zdecydowanie podnosi komfort podróży.

Transport medyczny i medyczne zabezpieczenie imprez

“Jodłowa Dolina” oferuje kompleksowe usługi zabezpieczenia medycznego imprez masowych o charakterze rozrywkowym, sportowym, rekreacyjnym i innym organizowanych zarówno przez osoby prywatne, firmy jak i instytucje samorządowe na terenie Dolnego Śląska i okolic.
Dysponujemy podstawowym i specjalistycznym zespołem ratownictwa medycznego wyposażonym w sprzęt ratownictwa medycznego i aparaturę medyczną zgodną z wymogami Unii Europejskiej.

Posiadamy samochód marki Renault Traffic dostosowany i wyposażony zgodnie z wymaganymi standardami ratownictwa medycznego. Oprócz podstawowego wyposażenia medycznego, pojazd został doposażony w butlę tlenową, ssak elektromechaniczny, defibrylator AED-M, resuscytator, kardiomonitor, pulsoksymetr, torbę medyczną R1, krzesełko kardiologiczne. Pojazd wyposażony w system ogrzewania postojowego webasto, klimatyzację oraz system łączności radiowej i satelitarnej.

Nasz personel lekarski i ratowniczy posiada wysokie kompetencje i wieloletnie praktyczne doświadczenie, co ma szczególne znaczenie w przypadku imprez z udziałem dużej liczby uczestników lub transportu chorego na odległość, kiedy liczy się szybkość i profesjonalizm udzielonej pomocy osobom poszkodowanym.
W celu potwierdzenia naszego profesjonalizmu posiadamy ubezpieczenie mienia oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz stosownie do Państwa potrzeb mamy możliwość kompleksowego zabezpieczenia medycznego organizowanego wydarzenia

  • zapewnienia odpowiedniej ilości zespołów wyjazdowych,
  • organizację pieszych patroli ratowniczych,
  • przygotowania stacjonarnych punktów pomocy medycznej w miejscu organizowanej imprezy.

Ceny usług zależne są od kategorii imprezy i składu osobowego zespołu medycznego.

Warto pamiętać, że Państwo jako organizator imprezy masowej, podczas której liczba obecnych wynosi przynajmniej 300 osób (w obiektach zamkniętych) lub 1000 osób (w przypadku imprez na wolnym powietrzu) w oparciu o Ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 1997, Nr 106, poz. 680, wraz z późniejszymi zmianami) są zobowiązani do zapewnienia opieki medycznej uczestnikom imprezy. Proponujemy zatem zabezpieczenie medyczne imprez masowych o dowolnym charakterze (festyny, koncerty, pikniki, sportowe itp.).

Transport medyczny – kontakt

Zamówienie usługi odbywa się w formie pisemnej poprzez złożenie formularza zamówienia w siedzibie “JODŁOWA DOLINA” .
Zamówienie można również przesłać e-mailem pod adres: biuro@jodlowadolina.pl
Dodatkowe informacje w zakresie zamówienia zabezpieczenia medycznego organizowanej imprezy lub transportu medycznego można uzyskać telefonicznie pod nr telefonu: +74 813 68 745.
W przypadku organizowania imprez cyklicznych lub trwających kilka dni istnieje możliwość podpisania stałej lub okresowej umowy na świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego na indywidualnych warunkach ofertowych.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy!